مشاوره : 9865 323 -0917
فروش پوکه کپسول (کپسول خالی)در رنگ ها و سایزهای مختلف

پوكه كپسول - كپسول خالي
پوكه كپسول ژلاتيني - كپسول خالي دارويي
كپسول خالي ژلاتيني

فروش پوکه کپسول پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و پوکه کپسول ژلاتینی از تیم با تجربه کپسول خالی بخواهید

کپسول خالی دارویی پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و رزرو کپسول مبله و پوکه کپسول ژلاتینی در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . کپسول خالی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور گردشگری ایران و با ارائه خدمات کپسول خالی دارویی ، پوکه کپسول ژلاتینی ، رزرو کپسول خالی در کیش و فروش پوکه کپسول می پردازد. در پایین برخی از خدمات ایران کپسول پرداخته شده است.

پوكه كپسول

کپسول خالی دارویی از جمله خدمات کپسول خالی در ایران است. برای پوکه کپسول ژلاتینی ، شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول

کپسول خالی دارویی یکی از مهمترین خدمات ایران کپسول است. برای کپسول خالی دارویی کافی است شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول خالی

فروش کپسول خالی از مهمترین ir-capsule به حساب میاید. برای پوکه کپسول ژلاتینی کافی است شما ابتدا کپسول خالی مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت کپسول خالی انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم موجود در تماس با ما برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ما در گروه کپسول خالی پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت های داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق سایت ما و قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ir-capsule پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

مراحل ساخت کپسول سخت ژلاتین:
1. قبل از شروع تولید کپسول، ابتدا تمام مواد اولیه باید توسط کنترل کیفیت منتشر شوند و تمام تجهیزات باید مورد تایید قرار گیرد.


2. مرحله اول تولید محلول ژلاتین 25-30٪ است: ژلاتین و آب معدنی گرم تحت خلاء در سیستم ذوب ژلاتین مخلوط می شوند.


 3. پس از پیرایش در مخازن دریافت از فولاد ضد زنگ، محلول ژلاتین به مخازن تغذیه از فولاد ضد زنگ منتقل می شود.

4. رنگ ها، کوفته ها، نگهدارنده و هر آب مورد نیاز به ژلاتین در مخازن تغذیه اضافه می شود. سپس از تانک های خوراکی برای تزریق کپسول به دستگاه تزریق گرانشی استفاده می شود.

5. از مخزن تغذیه، ژلاتین به بخش خمیر خورده گرانش میابد. در اینجا کپسول ها بر روی پین های فولادی ضد زنگ ساخته می شوند که در محلول ژلاتین فرو می روند. هنگامی که پوسته پوشیده می شود، میله های پین به عرشه بالایی می رسد تا کلاه و بدن را روی پین ها تنظیم  کند. میله های پین از طریق کوره های بالا و پایین دستگاه خشک کردن ماشین کپسول عبور می کنند.

6. در اینجا هوا به آرامی حرکت می کند که دقیقا برای حجم، دما و رطوبت کنترل می شود، مقدار دقیق رطوبت را از نیمه کپسول حذف می کند. کنترل دقیق به طور مداوم بر رطوبت، دما و ویسکوزیته ژلاتین در طول فرایند تولید انجام می گردد.


 7. هنگامی که خشک شدن کامل گشت، میله های پین وارد قسمت جدول می شوند که نیمه کپسول را برای جدا شدن از پین ها در بخش اتوماتیک قرار  دهد. در قسمت Automatic، نیمه کپسول به طور جداگانه از پین ها جدا می شود.

8. کلاه و طول بدنه به طور دقیق با تلورانس ± 0.15 تریم می گردند. کپسول بدنه  و کپسول سر به طور خودکار در بلوک joiner متصل می شوند.

9. کپسولهای نهایی به یک نوار نقاله هدایت می شوند که آنها را به یک ظرف هدایت می کند.

10.کیفیت کپسول در طول فرآیند تولید از جمله اندازه، رطوبت، ضخامت دیواره و رنگ بررسی می شود

11. کپسول ها مرتب شده و به صورت بصری بازرسی می شوند.

12. کپسول های آماده برای استریل کردن و بسته بندی آماده می شوند.