مشاوره : 9865 323 -0917
فروش پوکه کپسول (کپسول خالی)در رنگ ها و سایزهای مختلف

پوكه كپسول - كپسول خالي
پوكه كپسول ژلاتيني - كپسول خالي دارويي
كپسول خالي ژلاتيني

فروش پوکه کپسول پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و پوکه کپسول ژلاتینی از تیم با تجربه کپسول خالی بخواهید

کپسول خالی دارویی پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و رزرو کپسول مبله و پوکه کپسول ژلاتینی در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . کپسول خالی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور گردشگری ایران و با ارائه خدمات کپسول خالی دارویی ، پوکه کپسول ژلاتینی ، رزرو کپسول خالی در کیش و فروش پوکه کپسول می پردازد. در پایین برخی از خدمات ایران کپسول پرداخته شده است.

پوكه كپسول

کپسول خالی دارویی از جمله خدمات کپسول خالی در ایران است. برای پوکه کپسول ژلاتینی ، شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول

کپسول خالی دارویی یکی از مهمترین خدمات ایران کپسول است. برای کپسول خالی دارویی کافی است شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول خالی

فروش کپسول خالی از مهمترین ir-capsule به حساب میاید. برای پوکه کپسول ژلاتینی کافی است شما ابتدا کپسول خالی مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت کپسول خالی انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم موجود در تماس با ما برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ما در گروه کپسول خالی پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت های داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق سایت ما و قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ir-capsule پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

راه اندازی اداره دارو و سموم در داروخا نه های بیمارستانی


شنبه 31 تیر 1396

به گزارش «بهداشت نیوز» مهنازخیراندیش مدیر کل دفتر کنترل و ارزیابی و تجویز کالای سلامت  سازمان غذا و دارو اظهار کرد: در بیمارستان‌های بالای ۲۰۰ تخت و همچنین بیمارستان‌هایی که دارای بخش‌های مراقبت ویژه هستند قسمتی تحت عنوان مراقبت‌های دارو و ملزومات پزشکی در نظر گرفته شده است تا پاسخگوی مشکلات و مسائل گوناگونی در حوزه دارو و دیگر تجهیزات پزشکی به بیماران باشد.

وی بیان کرد: داروخانه‌های بیمارستانی از نظر تأمین دارو با وجود بدهی 6ماهه بیمه‌ها و مطالبات شرکت‌های پخش دارویی هیچ مشکلی ندارند و همه دارو‌های مورد نیاز بیماران درداروخانه‌های بیمارستانی موجود است.

خیراندیش ادامه داد: قسمتی از فضای بیمارستان تحت عنوان واحد اداره دارو و سموم در نظر گرفته شده است تا مسائل آموزشی، پژوهشی و همچنین تجویز دارو‌های منطقی به بیماران آموزش داده  شود که در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته است و در صورت امکان امسال این واحد راه‌اندازی می‌شود.

وی عنوان کرد: دارو و ملزومات پزشکی از طریق همکارانمان در پخش به بیمارستان‌ها ارسال می‌شود؛ طی2 سال گذشته حوزه‌ای تحت عنوان ارائه خدمات دارو در بیمارستان‌های سراسر کشور داشتیم.

خیراندیش ادامه داد: رویکرد ما بیمار محور بوده و در بخش دارو خوشبختانه تا به امروز در بیمارستان‌های کشور هیچ مشکلی به وجود نیامده و دارو در دسترس همگان قرار دارد.

وی تأکید کرد: ارائه خدمات دارویی، تعهد داروسازی از داروخانه تا دارو‌های تزریقی همگی بر اساس استاندارد‌ها و ضوابط نوشته شده صورت می‌گیرد و در حال حاضر در حال تدوین استاندارد‌ها و ضوابط هستیم.

خیراندیش ادامه داد: سلامت بیمار برای ما از اهمیت خاصی برخوردار است و تأمین دارو منحصرا‌ً از طریق شرکت‌های پخش به داروخانه‌های بیمارستانی ارسال می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران