مشاوره : 9865 323 -0917
فروش پوکه کپسول (کپسول خالی)در رنگ ها و سایزهای مختلف

پوكه كپسول - كپسول خالي
پوكه كپسول ژلاتيني - كپسول خالي دارويي
كپسول خالي ژلاتيني

فروش پوکه کپسول پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و پوکه کپسول ژلاتینی از تیم با تجربه کپسول خالی بخواهید

کپسول خالی دارویی پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و رزرو کپسول مبله و پوکه کپسول ژلاتینی در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . کپسول خالی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور گردشگری ایران و با ارائه خدمات کپسول خالی دارویی ، پوکه کپسول ژلاتینی ، رزرو کپسول خالی در کیش و فروش پوکه کپسول می پردازد. در پایین برخی از خدمات ایران کپسول پرداخته شده است.

پوكه كپسول

کپسول خالی دارویی از جمله خدمات کپسول خالی در ایران است. برای پوکه کپسول ژلاتینی ، شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول

کپسول خالی دارویی یکی از مهمترین خدمات ایران کپسول است. برای کپسول خالی دارویی کافی است شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول خالی

فروش کپسول خالی از مهمترین ir-capsule به حساب میاید. برای پوکه کپسول ژلاتینی کافی است شما ابتدا کپسول خالی مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت کپسول خالی انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم موجود در تماس با ما برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ما در گروه کپسول خالی پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت های داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق سایت ما و قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ir-capsule پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

اطلاعیه در خصوص خرید پوکه کپسول


یکشنبه 29 بهمن 1396

راهنمای خرید کپسول خالی دارویی :

میدانیم که پوکه های کپسول دارویی از استخوان حیوانات از جمله گاو تهیه می گردد که کارخانه ها آن را به شکل پوکه های کپسول در می آورند.

حال چند وقتی است برخی شرکت ها اقدام به واردات پوکه های کپسول دارویی غیر مجاز کرده اند که از ژلاتین خوک و برخی حیوانات که در اسلام حرام میباشند و همچنین ناقل بیماری نیز میباشند که مصرف دارو شاید بیماری مورد نظر را درمان کند ولی عملا بیمار را گریبان گیر مشکلات دیگری خواهد کرد.

خب سوال اینجاست که چگونه تشخیص دهیم که پوکه های کپسول مجاز می باشند از مسیولان خرید شرکت های داروسازی خواهش می کنیم  به نکات زیر توجه فرمایید:

1-پوکه های کپسول دارویی را حتما از مراکز مجاز تهیه فرمایید

2-از شرکت مربوطه درخواست مجوز بهداشت و صنایع غذا و داروی محصول کنید

3-مطمین شوید پوکه کپسول شکننده نیست و نحوه قفل شدن به درستی انجام میگردد

4-درب کارتن حتما پلمپ کارخانه باشد و قبلا باز نشده باشد

5-همچنین اگر کپسول ها تاریخ گذشته باشند بوی نا مطبوع میدهند که قابل تشخیص می باشد

در پایان این نکته را عرض کنم که سایت ir-capsule.com تمامی تعهدات لازم را تمام و کمال به مشتری دارد و هدف این شرکت ارایه محصولات با کیفیت حهت ارتقای حرفه ی داروسازی کشور عزیزمان می باشد.

با آرزوی موفقیت

مهنس حمیدی