مشاوره : 9865 323 -0917
فروش پوکه کپسول (کپسول خالی)در رنگ ها و سایزهای مختلف

پوكه كپسول - كپسول خالي
پوكه كپسول ژلاتيني - كپسول خالي دارويي
كپسول خالي ژلاتيني

فروش پوکه کپسول پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و پوکه کپسول ژلاتینی از تیم با تجربه کپسول خالی بخواهید

کپسول خالی دارویی پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و رزرو کپسول مبله و پوکه کپسول ژلاتینی در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . کپسول خالی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور گردشگری ایران و با ارائه خدمات کپسول خالی دارویی ، پوکه کپسول ژلاتینی ، رزرو کپسول خالی در کیش و فروش پوکه کپسول می پردازد. در پایین برخی از خدمات ایران کپسول پرداخته شده است.

پوكه كپسول

کپسول خالی دارویی از جمله خدمات کپسول خالی در ایران است. برای پوکه کپسول ژلاتینی ، شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول

کپسول خالی دارویی یکی از مهمترین خدمات ایران کپسول است. برای کپسول خالی دارویی کافی است شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول خالی

فروش کپسول خالی از مهمترین ir-capsule به حساب میاید. برای پوکه کپسول ژلاتینی کافی است شما ابتدا کپسول خالی مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت کپسول خالی انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم موجود در تماس با ما برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ما در گروه کپسول خالی پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت های داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق سایت ما و قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ir-capsule پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

معرفی و تکمیل محصولات


دوشنبه 9 بهمن 1396

دبیر علمی اولین کنگره بین‌المللی داروسازی نوین در مصاحبه با نشریه دارو و غذا خبر داد:
صنعت تولید و توزیع داروسازی کشور نیاز به بروزرسانی دارد
- «کنگره و همایش‌ها می‌توانند در رشد و بهبود مدیریت صنعت داروسازی موثر باشند.»
سید فرشاد حسینی شیرازی دبیر علمی اولین کنگره بین‌المللی داروسازی نوین و رئیس مرکز تحقیقات داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: «در حال حاضر وضعیت برگزاری همایش‌ها در کشور خوب است منتها مسیر کلی داروسازی جهان به سمتی می‌رود که کمتر همایشی وجود دارد که داروسازی کشور را در این مسیر بیندازد.»
- او افزود: «اکثر همایش‌ها به صورت سنتی، تنها منتظر هستند تا محققین بیایند و کارهای جدید خود را در همایش‌هایشان ارائه دهند.»
حسینی شیرازی درباره محورهای این همایش گفت: «
در این همایش، 12 محور اصلی وجود دارد که قرار است هر ساله به‌روز رسانی‌های مربوط به آن ارائه شود. در اولین دوره این کنگره دستاوردهای به روز داروسازی را در ده سال اخیر ارائه خواهیم دارد و بعد از آن تنها اطلاعات به روز سالانه رائه خواهد شد. محورها در 4 حوزه صنعت و توزیع، داروخانه‌های شهری، داروسازی بالینی و بیمارستانی، پدیده‌های جدید داروسازی مانند سلول‌درمانی و داروسازی نوین انتخاب شده‌اند.»
- دبیر علمی اولین کنگره بین‌المللی داروسازی نوین گفت: «این همایش علاوه‌بر اینکه مانند همایش‌های دیگر به دنبال این است ارائه اتفاقات داخلی کشور است، برای خود رسالتی تعیین کرده تا هرآنچه سالانه ارائه می‌دهد، آن را به روز کند.»
- او درباره نام‌گذاری این همایش توضیح داد: «این کنگره به دلیل اینکه بین‌المللی است و محققان خارجی با ما همکاری عملی دارند، نیاز به یک نام بین‌الملل داشت. بنابراین ما نام این کنگره را داروسازی نوین انتخاب کردیم تا هم بیانگر اهداف و رسالت آن، یعنی آنچه در داروسازی به روز شده و بهنگام است و هم با معادل انگلیسی آن همراه باشد.»
- حسینی شیرازی درباره وضعیت صنعت تولید و توزیع داروسازی گفت: «واقعیت این است که صنعت تولید و توزیع کشور به روز نیست. در بسیاری از کشورهای دنیا، کارخانه‌های تولید آنها رباتیک است و از زمان ورود مواد اولیه تا تولید نهایی دارو، ربات‌ها کار می‌کنند در حالی که صنعت تولید ما هنوز هم به شیوه 30 سال قبل، دارو تولید می‌کند.»
- رئیس مرکز تحقیقات داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با باین اینکه وضعیت صنعت توزیع کشور نیز نیازمند به‌روز رسانی است، افزود: «سیستم‌های متفاوتی در توزیع دارو چه در سطح کلی و چه جزئی وجود دارد. به عنوان مثال در داروخانه‌ها نیازی نیست که داروساز داروهای گران‌قیمت و حساس را در انبار نگه دارد. در سیستم‌های اخیر، داروخانه انبار کوچکی دارد و اگر دارویی در داروخانه نبود، داروساز به شرکت توزیع خود، درخواست اینترنتی داده و حداکثر تا نیم ساعت، دارو به دست داروساز می‌رسد. این نوع سیستم‌ها می‌تواند اقتصاد دارو را متحول کند.»
- او با تاکید بر اینکه همایش‌ها می‌توانند بستری برای گفت‌و‌گو را باز کنند، گفت: «در این همایش از استادان دانشگاه‌ها، فعلاان سنعت به خصوص تولیدکنندگان بزرگ دارویی کشور، مسئولین وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو و معاونت‌های غذای و دارو دانشگاه‌ها دعوت شده تا در پنل‌های تخصصی درباره مسائل مختلف به گفت‌و‌گو بپردازند.»

شرکت های داروسازی که تمایل به رزرو غرفه در همایش را دارند و همچنین پزشکان و داروسازانی که مایل به حضور در همایش مذکور هستند  لطفا درخواست خود را به شماره تلگرام ۰۹۱۹۴۱۹۹۲۱۴ ارسال فرمایند