مشاوره : 9865 323 -0917
فروش پوکه کپسول (کپسول خالی)در رنگ ها و سایزهای مختلف

پوكه كپسول - كپسول خالي
پوكه كپسول ژلاتيني - كپسول خالي دارويي
كپسول خالي ژلاتيني

فروش پوکه کپسول پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و پوکه کپسول ژلاتینی از تیم با تجربه کپسول خالی بخواهید

کپسول خالی دارویی پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و رزرو کپسول مبله و پوکه کپسول ژلاتینی در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . کپسول خالی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور گردشگری ایران و با ارائه خدمات کپسول خالی دارویی ، پوکه کپسول ژلاتینی ، رزرو کپسول خالی در کیش و فروش پوکه کپسول می پردازد. در پایین برخی از خدمات ایران کپسول پرداخته شده است.

پوكه كپسول

کپسول خالی دارویی از جمله خدمات کپسول خالی در ایران است. برای پوکه کپسول ژلاتینی ، شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول

کپسول خالی دارویی یکی از مهمترین خدمات ایران کپسول است. برای کپسول خالی دارویی کافی است شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول خالی

فروش کپسول خالی از مهمترین ir-capsule به حساب میاید. برای پوکه کپسول ژلاتینی کافی است شما ابتدا کپسول خالی مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت کپسول خالی انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم موجود در تماس با ما برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ما در گروه کپسول خالی پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت های داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق سایت ما و قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ir-capsule پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

اهمیت وزن ایده آل در تعیین دوز مناسب برخی داروها


شنبه 2 دی 1396

محاسبه وزن ایده آل
وزن سلامت (Health Weight) وزني است كه با حفظ آن ،عملكرد اعضاي بدن موثر و مناسب مي باشد و همچنين بدن توانايي هاي لازم جهت حداكثر محافظت از خود در برابر بيماري ها را داشته باشد. در واقع وزن سلامت وزنی که احتمال سلامت بدن در آن بیشتر و مرگ و میر کمتر است.
IBW یا وزن ایده آل بدن، در واقع حداکثر وزنی است که فرد با آن می تواند با توجه به قد،جنسیت و فرم بدن از سلامتی و عملکرد مناسب بدنی برخوردار باشد.
محاسبه ی این شاخص علاوه بر سنجش سلامتی ، در تجویز منطقی داروهای مهمی مانند پنی سیلین ها، سفالوسپورین ها، دیگوکسین، آمینوگلیکوزیدها، وکورونیوم و روکورونیوم و انوکساپارین اهمیت دارد. توزيع این داروها در بافت های غيرچربي تجمع مي يابند لذا توزيع آنها در بدن با وزن بيمار ارتباط نزديكي دارد.
در نتیجه محاسبه ی IBW در افرادی که اضافه وزن دارند می تواند جهت تجویز دوز مناسب این داروها مناسب باشد. اما در افراد با اضافه وزن بالا و چاقی بیش از حد نیاز به محاسبه ی شاخص دیگری که زیر مجموعه ی IBW است، می باشد.


فرمول محاسبه وزن ایده آل IBW
برای محاسبه این شاخص در آقایان قد ۱۵۰ سانتی متر را در نظر بگیرید و وزن ۴۷.۸ کیلوگرم سپس به إزاء هر اینچ بیشتر یعنی ۲.۵۴ سانتی متر ۲.۳ کیلوگرم اضافه می شود
قد ۱۵۰ سانتی متر وزن ۴۷.۸ کیلوگرم
قد ۱۵۵ سانتی متر وزن ۵۲.۴ کیلوگرم
قد ۱۶۰ سانتی متر وزن ۵۶.۹ کیلوگرم
قد ۱۶۵ سانتی متر وزن ۶۱.۴ کیلوگرم
قد ۱۷۰ سانتی متر وزن ۶۵.۹ کیلوگرم
قد ۱۷۵ سانتی متر وزن ۷۰.۵ کیلوگرم
قد ۱۸۰ سانتی متر وزن ۷۵ کیلوگرم
قد ۱۸۵ سانتی متر وزن ۷۹.۵ کیلوگرم
قد ۱۹۰ سانتی متر وزن ۸۴ کیلوگرم
قد ۱۹۵ سانتی متر وزن ۸۸.۶ کیلوگرم
قد ۲۰۰ سانتی متر وزن ۹۳.۱ کیلوگرم

و در خانم ها قد ۱۵۲.۵ سانتی متر را در نظر بگیرید و وزن ۴۵.۵ کیلوگرم سپس به إزاء هر اینچ یعنی ۲.۵۴ سانتی متر ۳ کیلوگرم اضافه می شود:
قد ۱۵۰ سانتی متر وزن ۴۳.۳ کیلوگرم
قد ۱۵۵ سانتی متر وزن ۴۷.۹ کیلوگرم
قد ۱۶۰ سانتی متر وزن ۵۲.۴ کیلوگرم
قد ۱۶۵ سانتی متر وزن ۵۶.۹ کیلوگرم
قد ۱۷۰ سانتی متر وزن ۶۱.۴ کیلوگرم
قد ۱۷۵ سانتی متر وزن ۶۶ کیلوگرم
قد ۱۸۰ سانتی متر وزن ۷۰.۵ کیلوگرم
قد ۱۸۵ سانتی متر وزن ۷۵ کیلوگرم
قد ۱۹۰ سانتی متر وزن ۷۹.۵ کیلوگرم
قد ۱۹۵ سانتی متر وزن ۸۴.۱ کیلوگرم
قد ۲۰۰ سانتی متر وزن ۸۸.۶ کیلوگرم
برای مشاهده وزن و قد مناسب می توانید به آدرس ذیل مراجعه فرمائید:
http://www.manuelsweb.com/IBW.htm

در مقاله بعدی نحوه محاسبه DW ارائه می گردد که به منزله تعیین دوز دارو برای افراد با اضافه وزن محسوب می گردد. البته چنانچه ۳۰ درصد اضافه وزن نسبت به اعداد فوق وجود داشته باشد نیازی به تغییر دوزاژ دارو وجود نخواهد داشت.

Formula
IBW
Estimated ideal body weight in (kg)
Males: IBW = 50 kg + 2.3 kg for each inch over 5 feet.
Females: IBW = 45.5 kg + 2.3 kg for each inch over 5 feet.