مشاوره : 9865 323 -0917
فروش پوکه کپسول (کپسول خالی)در رنگ ها و سایزهای مختلف

پوكه كپسول - كپسول خالي
پوكه كپسول ژلاتيني - كپسول خالي دارويي
كپسول خالي ژلاتيني

فروش پوکه کپسول پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و پوکه کپسول ژلاتینی از تیم با تجربه کپسول خالی بخواهید

کپسول خالی دارویی پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و رزرو کپسول مبله و پوکه کپسول ژلاتینی در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . کپسول خالی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور گردشگری ایران و با ارائه خدمات کپسول خالی دارویی ، پوکه کپسول ژلاتینی ، رزرو کپسول خالی در کیش و فروش پوکه کپسول می پردازد. در پایین برخی از خدمات ایران کپسول پرداخته شده است.

پوكه كپسول

کپسول خالی دارویی از جمله خدمات کپسول خالی در ایران است. برای پوکه کپسول ژلاتینی ، شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول

کپسول خالی دارویی یکی از مهمترین خدمات ایران کپسول است. برای کپسول خالی دارویی کافی است شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول خالی

فروش کپسول خالی از مهمترین ir-capsule به حساب میاید. برای پوکه کپسول ژلاتینی کافی است شما ابتدا کپسول خالی مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت کپسول خالی انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم موجود در تماس با ما برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ما در گروه کپسول خالی پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت های داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق سایت ما و قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ir-capsule پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

غذا بر دارو اولویت دارد


دوشنبه 24 مهر 1396

رئیس سازمان غذا و دارو، ضمن توجه دادن عموم مردم به موضوع گرسنگی، گفت: تا زمانی که در سازمان غذا و دارو هستم، همواره غذا بر دارو اولویت خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر غلامرضا اصغری در همایش ملی روز جهانی غذا در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما با بیان اینکه در روز جهانی غذا باید به موضوع گرسنگی نیز توجه کنیم اظهارداشت: گرسنگی از جمله معضلات بسیاری از کشورها است لذا شکرانه در معرض این مصیبت نبودن این است که ضایعات، کاهش و ریخت و پاش ها در مراسم ها حذف شود.

وی با تاکید مجدد بر ضرورت رفع گرسنگی در دنیا ابراز امیدواری نمود که بر اساس برنامه ریزی های منسجم و هدفمند در سطح جهان شاهد هیچ مادری نباشیم که به دلیل گرسنگی توان شیر دادن به فرزند خود را نداشته باشد.

اصغری همچنین از صنایع غذایی و افرادی که در حوزه غذا تلاش کردند تا ایران به توانمندی های ارزشمند در حوزه غذایی برسد، تشکر کرد و از آنها خواست با همکاری سازمان غذا و دارو، کیفی کردن موادغذایی را مورد توجه ویژه قرار دهند.

وی تصریح کرد: همانطور که بارها نیز گفته ایم به دلیل آنکه پیشگیری مهمتر از درمان است، در سازمان غذا و دارو نیز همانند سایر کشورها غذا بر دارو اولویت خواهد داشت، چرا که غذا در پیشگیری و دارو در درمان نقش دارد.

اصغری خاطر نشان کرد: تا زمانی که اینجانب در سازمان غذا و دارو توفیق خدمت دارم، همواره غذا بر دارو اولویت خواهد داشت.