مشاوره : 9865 323 -0917
فروش پوکه کپسول (کپسول خالی)در رنگ ها و سایزهای مختلف

پوكه كپسول - كپسول خالي
پوكه كپسول ژلاتيني - كپسول خالي دارويي
كپسول خالي ژلاتيني

فروش پوکه کپسول پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و پوکه کپسول ژلاتینی از تیم با تجربه کپسول خالی بخواهید

کپسول خالی دارویی پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و رزرو کپسول مبله و پوکه کپسول ژلاتینی در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . کپسول خالی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور گردشگری ایران و با ارائه خدمات کپسول خالی دارویی ، پوکه کپسول ژلاتینی ، رزرو کپسول خالی در کیش و فروش پوکه کپسول می پردازد. در پایین برخی از خدمات ایران کپسول پرداخته شده است.

پوكه كپسول

کپسول خالی دارویی از جمله خدمات کپسول خالی در ایران است. برای پوکه کپسول ژلاتینی ، شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول

کپسول خالی دارویی یکی از مهمترین خدمات ایران کپسول است. برای کپسول خالی دارویی کافی است شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول خالی

فروش کپسول خالی از مهمترین ir-capsule به حساب میاید. برای پوکه کپسول ژلاتینی کافی است شما ابتدا کپسول خالی مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت کپسول خالی انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم موجود در تماس با ما برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ما در گروه کپسول خالی پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت های داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق سایت ما و قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ir-capsule پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

نکاتی برای کسانی که زیاد دارو مصرف می‌کنند


پنج شنبه 26 مرداد 1396

به گزارش جام جم، عوارض جانبی مصرف این داروها سالانه تعداد زیادی از افراد را راهی اورژانس می‌سازد و در برخی موارد، مرگ به دنبال دارد. کارشناسان، توصیه‌هایی برای بهتر شدن این شرایط ارائه می‌کنند.

همراه داشتن دارو در مراجعه سالانه به پزشک

ناتانیل آزار، مشاور پزشکی ان‌بی‌سی نیوز می‌گوید، بسیاری از افراد درکنار داروهای تجویزی، داروهای بدون نسخه و قرص‌های مکمل مصرف کرده، یا برای یک مشکل، چندین دارو مصرف می‌کنند، بدون آن که بدانند این داروها با یکدیگر تداخل ایجاد می‌کنند. همچنین ممکن است فرد با مشاهده عوارض جانبی داروها، به مصرف داروی دیگری برای کاهش این عوارض روی بیاورد یا به دلایل کاملا مجزا، داروهایی را که تعامل خوبی با یکدیگر ندارند، به‌طور همزمان مصرف کند. بهتر است در این مورد که آیا لازم است داروها طبق روال گذشته مصرف شوند یا نه، با پزشک مشورت شود. دکتر داروساز نیز می‌تواند مشاور خوبی در این زمینه باشد.

توجه به تاریخ انقضای داروها

به گفته آزار، تحقیقات نشان می‌دهد، بسیاری از داروها، مدت‌ها پس از انقضای تاریخ مصرف، همچنان خواص خود را حفظ می‌کنند، اما اگر داروهای حیاتی مانند اپی پن (درموارد شوک آنافیلاکسی) یا آسپرین (برای بیماری‌های قلبی) همچنین داروهایی مانند انسولین و آنتی‌بیوتیک مایع مصرف می‌کنید، بهتر است پس از گذشتن تاریخ انقضا، از مصرف آنها خودداری کنید.

دقت در دارو دادن به کودکان

آزار می‌گوید، دارو دادن به کودکان به وسیله قطره چکان موثرتر از دادن دارو با فنجان یا قاشق است. همه‌‌ قرص‌ها را نمی‌توان خرد کرد و برخی داروها درصورت خردشدن، مزه بدی پیدا می‌‌کنند یا حتی ممکن است خراب شوند.

اگر دارو طعم ناخوشایندی دارد، با پزشک مشورت و سپس دارو را با آب، شیر یا آبمیوه مخلوط کنید.

رعایت نکاتی برای دور انداختن داروها

داروها را از جعبه‌های خود خارج و آنها را با پودر قهوه یا خاک مخلوط کنید. داروهای خطرناک مانند کدئین، مرفین و اوکسی کدون را درون توالت بریزید و سیفون را بکشید. سازمان غذا و داروی آمریکا این روش را درصورتی‌که روش دیگری برای دفع دارو در دسترس نباشد، توصیه می‌کند تا احتمال این که این داروها به دست کودکان یا افراد دیگر بیفتد، وجود نداشته باشد.