مشاوره : 9865 323 -0917
فروش پوکه کپسول (کپسول خالی)در رنگ ها و سایزهای مختلف

پوكه كپسول - كپسول خالي
پوكه كپسول ژلاتيني - كپسول خالي دارويي
كپسول خالي ژلاتيني

فروش پوکه کپسول پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و پوکه کپسول ژلاتینی از تیم با تجربه کپسول خالی بخواهید

کپسول خالی دارویی پوکه کپسول ژلاتینی و فروش پوکه کپسول و رزرو کپسول مبله و پوکه کپسول ژلاتینی در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . کپسول خالی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور گردشگری ایران و با ارائه خدمات کپسول خالی دارویی ، پوکه کپسول ژلاتینی ، رزرو کپسول خالی در کیش و فروش پوکه کپسول می پردازد. در پایین برخی از خدمات ایران کپسول پرداخته شده است.

پوكه كپسول

کپسول خالی دارویی از جمله خدمات کپسول خالی در ایران است. برای پوکه کپسول ژلاتینی ، شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول

کپسول خالی دارویی یکی از مهمترین خدمات ایران کپسول است. برای کپسول خالی دارویی کافی است شما ابتدا کپسول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش پوکه کپسول خالی

فروش کپسول خالی از مهمترین ir-capsule به حساب میاید. برای پوکه کپسول ژلاتینی کافی است شما ابتدا کپسول خالی مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت کپسول خالی انتخاب نمایید سپس جهت کپسول خالی دارویی کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم موجود در تماس با ما برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ما در گروه کپسول خالی پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت های داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق سایت ما و قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فروش پوکه کپسول خالی ژلاتینی

یکی دیگر از خدمات ir-capsule پوکه کپسول ژلاتینی است. شرکت داروسازی جهت پوکه کپسول ژلاتینی کافی است از طریق قسمت پوکه کپسول ژلاتینی ، کپسول مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را جهت پوکه کپسول ژلاتینی برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

اجرایی سازی طرح ایراپن در تمامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور


جمعه 23 تیر 1396

به گزارش وبدا، دکتر باقر لاریجانی اظهار داشت: اسناد زیادی طی زمانی که از آغاز به کار کمیته ملی می گذرد با مشارکت تمامی کارگروه ها تدوین شده و لازم است این اسناد، چارچوب ها و بخشنامه ها در دانشگاههای علوم پزشکی کشور عملیاتی شود.

وی یادآور شد: از زمانی که این اسناد به دانشگاهها ابلاغ شده اقداماتی توسط مسئولان دانشگاهها صورت گرفته؛ که برخی از این اقدامات می تواند در سایر دانشگاهها نیز مورد بهره برداری قرار گیرد. بنابراین لازم است تجربیات موفق دانشگاهها گردآوری شده و با سایر دانشگاهها به اشتراک گذاشته شود.

معاون آموزشی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: طرح ایراپن در جهت اهداف بلندمدت سازمان ملل متحد برای کاهش عوامل خطر در ایران مدتی است که طراحی شده و در چند شهرستان کشور به صورت آزمایشی در حال اجرا است.

وی افزود: برنامه ایراپن عوامل خطر در زمینه پیشگیری از چهار بیماری دیابت، سرطان، آسم و بیماری‌ های تنفسی و نیز بیماری ‌های قلبی و عروقی را در جمعیت 30 تا 70 سال کشور مدنظر قرار می دهد.

دکتر لاریجانی با تاکید بر اجرای این طرح در برخی استان ها،  خاطرنشان کرد: ضروری است ارزیابی دقیقی از اجرای این طرح در شهرهای پایلوت صورت گیرد و با رفع چالش ها، شرایط اجرای آن در کل کشور فراهم آید.

نایب رئیس کمیته ملی بیماری های غیر واگیر از تجربه پایلوت طرح ایراپن در برخی استان های کشور نظیر زنجان، فارس، مازندران،  البرز سخن گفت و افزود: باید از این تجارب در گسترش طرح ایراپن در کل کشور استفاده نماییم.

وی خاطرنشان کرد: در گسترش طرح ایراپن لازم است تمامی حوزه های وزارت بهداشت همکاری نمایند و با تقویت نظام ارجاع زمینه های هدایت افراد خطرسنجی شده به مبادی مناسب در سطوح بالاتر ارائه خدمات فراهم آید.

دکتر لاریجانی گفت: با توجه به تجربیات پایلوت طرح ایراپن، در کمیته ملی پیشگیری از بیماری های غیرواگیر تصویب شد که این طرح در یک منطقه تعریف شده از هریک از دانشگاههای علوم پزشکی کشور اجرایی شود.

نایب رییس کمیته ملی بیماری های غیرواگیر اظهار داشت: اجرایی شدن این طرح توسط کمیته های دانشگاهی بیماری های غیرواگیر پیگیری خواهد شد و لازم است همه ذینفعان داخلی و برون بخشی در اجرای این برنامه مشارکت داشته باشند.

وی تاکید کرد: اجرای این طرح طی گزارش های رسیده از دانشگاهها در کمیته ملی بیماری های غیرواگیر پیگیری خواهد شد.